Pirmās lietas, ko iemācīt saviem bērniem par kredītiem July 11th, 2016

Kredīta bildeVarētu teikt, ka var mācīt ka kredīts nav nekas slikts, ja ir gana liela nepieciešamība. Tomēr šādi var dot iespēju izvēlēties vieglāko ceļu, ja liekas ka citas iespējas ir nedaudz sarežģītākas. Protams, kredīti ir noderīgi, lai risinātu visdažādākās finanšu problēmas, bet labāk ir ieaudzināt citu iespēju meklēšanu. Kredītu jūsu bērns varēs paņemt vienmēr, bet svarīgi, lai tā nav pirmā doma pie kādām problēmām.

Tikai tad, kad jūsu bērns jau būs paaudzies, varēsiet viņam izskaidrot ka kredīti ir bīstami, pastāv dažādi riski un ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar to ņemšanu. Bērnībā tādas lietas daudz nenozīmē, daudz vairāk nozīmē tas, ko dara vecāki. Ja vecāki aizņemas kredītus atkal un atkal, tātad kredīti ir labi un tos var ņemt, pat vajag ņemt. Ja vecāki neņem kredītus, tad bērns par to pat neaizdomājas un, šādā gadījumā, viss ir atkarīgs no tā, kā iegrozīsies bērna dzīve. Tad jūs varat dot padomus un bērnam būs vieglāk, jo nav šī zemapziņā iedēstītā sajūta, ka kredītu ņemšana ir kas pavisam ierasts un normāls.

Bērni mācās no mums un, ja vēlamies, lai bērns nepieļauj mūsu kļūdas, mums ir jācenšas pašiem no tām izvairīties. No kļūdām ir jāmācās – tā protams saka. Bet mūsu bērniem ir iespēja mācīties no mūsu kļūdām, mūsu pienākums ir darīt visu, lai parādītu arī to, ka var šīs kļūdas labot un vairs neatkārtot.

Ko iesākt ja jūsu kredīts ir lielāks nekā alga? July 4th, 2016

Uz pasaules ir ļoti daudz dažādu cilvēku, citi ar augstu atbildības sajūtu, citi ar ne tik augstu. Gan pirmie, gan pēdējie nereti vien izvēlas ņemt kredītu. Tālāk ir kā nu kuram, cits atmaksā ņemto kredītu, cits nē, taču noteikumi visiem ir vienādi. Ko iesākt, ja pienāk mirklis, kad kredīta summa ir lielāka nekā Jūsu ienākumu summa? Šis jautājums vairāk attiecas uz ātrajiem kredītiem, kur ir jāatdod pēc mēneša, vai diviem. Šādos gadījumos ir viegli uz emociju un neskaidra prāta pamata iekrist vēl lielākā bedrē. Bet kā no tās izvairīties? Jāsaprot un jāizvērtē tā brīža iespējas. Ko uz doto momentu var atļauties maksāt un ko nevar atļauties. Ļoti daudzi kreditori piedāvā iespēja kredīta atmaksas termiņu atlikt, jeb pagarināt, ieviešot tā saucamās pagarināšanas maksas, kuras ļauj atlikt kredīta atmaksu par mēnesi. Taču tas ir tikai pagaidu risinājums, jo pēc mēneša kreditors atkal klauvēs pie durvīm un vēlēsies pilnu kredīta summu. Ja mēneša laikā nav izdevies rast veidu atmaksāt visu kredīta summu, tad nākošais solis ir konsultācija ar kreditoru par iespēju izveidot kredīta atmaksas grafiku. Princips ir līdzīgs kā kredītlīnijai un patēriņa kredītam. Konkrētā kredīta summa tiek sadalīta uz noteiktu termiņu, katru mēnesi maksājot konstantu summu, kas, protams, sevī iekļauj procentu likmi, kredīta atmaksas grafika izveides cenu, kā arī, papildus maksas, kuras atšķiras pie dažādiem kreditoriem, taču, ja finanses dzied romances un bezgalīga kredīta atmaksas datuma atlikšana nebūt nešķiet tas pareizākais un uzticamākais risinājums, tad šis variants ir pat ļoti labs.

20 eiro nauda

Tiesa gan, ne vienmēr kreditors piekritīs šo atmaksas grafiku izveidot. Reizēm ir nepieciešamas kredīta atmaksas termiņu atlikt konkrētu skaitu reižu, pirms kreditors piekrīt izveidot kredīta atmaksas grafiku. Ja nevēlaties lieki maksāt par kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, un kreditors nepiekrīt izveidot atmaksas grafiku, tad lielisks variants ir kredītlīnija, vai patēriņa kredīts, kas iepriekš jau tika pieminēts. Tā būtība ir tieši tāda pati, kā kredīta atmaksas grafikam, vienīgā atšķirība ir tajā, ka šo kredīta veidu Jums piešķirtu cits kreditors, bet Jūs uzreiz varētu atmaksāt aizdevumu pie iepriekšējā kreditora un izbeigt jebkādas saistības ar to kreditoru. Tajā pašā laikā, ar nelielu pārmaksu, Jūs būtu sev nodrošinājis labu, stabilu veidu kā atmaksāt aizdevumu, kurš pārsniedz Jūsu algas apmērus. Protams, nav labi ņemt jaunu kredītu, lai atmaksātu iepriekšējo, bet kā variantu to der paturēt prātā.

Kā apieties ar kredītu ja strādājat gadījuma darbus? June 29th, 2016

Ko darīt, ja jau ir paņemts kredīts pie kāda kreditora, bet Jūs joprojām strādājat gadījuma darbus? Pats pirmais solis, kurš būtu jāsper, ir aktīva pastāvīga darba meklējumi, jo bez stabiliem un regulāriem ienākumiem, kredītu ir grūti atmaksāt, kaut vai tā iemesla pēc, ka ja naudas plūsma Jūsu budžetā ir neregulāra, pastāv lielāka iespēja, ka tiekot pie naudas, tā tiks novirzīta diezgan nevajadzīgās lietās, jo, redz, ir ienākusi nauda, kuru ir grūti neiztērēt. Ja ir pastāvīgs darbs ar regulāru darba algu, tad vienā reizē Jūs tiekat pie samērā apjomīgas naudas summas, un tad ir vieglāk to iztērēt racionāli un saplānot izdevumus.

20 eiro nauda

Otrais solis ir censties nepieļaut atmaksas termiņu kavēšanu. Ja tas ir ātrais kredīts, tad pastāv iespēja pagarināt atmaksas termiņu. Tas pats attiecas arī uz vairumu kredītlīniju un patēriņa kredītu. Brīžiem liekas, ka tas nav nekas traks, ja ir pagājušas pāris dienas kopš kredīta atmaksas termiņa beigām, jo kas gan tur traks, ja kredīta summai pievienosies pāris eiro. Šī nevainīgā doma var pārvērsties par kārtīgu pajūgu, kurā gadījuma darbus strādājošais cilvēks tik iejūgts un dzīts līdz putām. Vienreiz iekavējot atmaksas datumu, tas vairs neliksies nekas traks un var kļūt par normu, kas novedīs līdz tam, ka aizdevuma summa var burtiski dubultoties kavējuma procentu dēļ. Stāsta morāle – aizdevumu termiņi ir ārkārtīgi svarīga lieta, ar ko nebūt nevajag riskēt.

Nauda

Pēdējais solis ko veikt, ja abi iepriekšējie nav izdevušies, ir komunikācija ar kreditoru. Ļoti daudzi cilvēki izvairās no šī soļa. Aizbildinājumi mēdz būt dažādi – nav naudas, ko es viņiem teikšu, nevēlos ar viņiem runāt utt. Tas neko labu nedos. Doma, ka nekomunicējot, nepaliks trakāk ir pilnīgi aplama, jo tikai runājot ar kreditoru var vienoties par kārtību, kādā kredīts tik atmaksāts. Komunicējot var arī izbēgt no nevēlamām situācijām, piemēram, soda naudām, nokavējuma procentiem, un parāda nodošanas piespiedu piedziņai.

Kredīts

Rezumējot, bez regulāriem un pastāvīgiem ienākumiem nav gudri lūkoties kredītu virzienā. Aizņemies atbildīgi.

Nedzīvo bez sava auto June 10th, 2016

Nedzīvo bez sava auto, izmanto ātro SMS kredītu tā remontam! Šāda veida aizdevums ir Tava vienīgā iespēja saņemt naudu tad, kad tā tiešām vajadzīga, tieši tajā mirklī, jo viss process ilgs vien pāris minūtes, turklāt saistības nebūs ilgāk par aptuveni 1 mēnesi! Tā ir labāka izeja un risinājums Tavām nedienām ar automašīnu, lai kas tai būtu noticis un kam nauda tiks izmantota! Draugi un radi Tevi atbalstīs, taču ne vienmēr, tas fiziski nav iespējams, jo vienmēr jau nebūs lieki līdzekļi, ar kuriem atbalstīt Tevi.

SMS kredīts

Kāpēc vēl vajadzētu izmantot tieši šādu palīdzības veidu?

Tev nepieciešamā summa nav lielāka par dažiem simtiem eiro, turklāt negribi pārāk ilgas saistības? Šis ir ideālais variants, kas ir kā radīts Tev, jo varēsi visu atmaksāt pēc algas saņemšanas, kā arī nauda Tavā kontā būs jau pēc dažām minūtēm, tādēļ ietaupīsi laiku un enerģiju, jūtoties brīvi un nepiespiesti. Internets ir viss, kas nepieciešams, tādēļ vari atrasties jebkur pasaulē, lai varētu sevi pieteikt SMS aizdevumam!

Priekšrocību un dažādu privilēģiju skaits turpina augt!

Ja izrādās, ka nepieciešams pagarināt atmaksas termiņu kādas aizķeršanās vai kādu problēmu dēļ – tas ir iespējams, turklāt to var izdarīt par sev patīkamu dienu skaitu, jo izvēle ir starp 7, 14 vai 30 dienām, tikai par šo pakalpojumu jānorēķinās uzreiz! Klientu brīvība izpaužas arī tādos faktos, kā, piemēram, aizdevuma mērķa nenorādīšana, jo tas nav prasīts, kā arī iespējams izpētīt un izraudzīties piedāvājumu no visa plašā klāsta, izmantojot internetā izvietotus filtrus un meklēšanas rīkus. Esošie klienti saņem šādas privilēģijas – labākas procentu likmes savam kredītam, patīkamus akciju un lojalitātes programmu piedāvājumus, toties jaunie klienti ir tiesīgi saņemt SMS bezprocentu kredītu un neko nepārmaksāt, tiesa gan tas iespējams tikai 1. sadarbības reizē, tāpēc tā paliek atmiņā ar patīkamām emocijām!

Lai Tu varētu izmantot minētās privilēģijas un patīkamās lietas, iepazīsti noteikumus!

Tavam vecumam ir jābūt tādam, kāds tas noteikts kreditora prasībās, jo to visas kompānijas izvēlas pašas pēc brīvas gribas, tādēļ ne vienmēr būs pieejams kredīts no ierastajiem 18 gadiem, pievērs tam īpašu vērību! Tā kā kredīta sniedzēji pārbauda arī kredītsaistību vēsturi, tai jābūt nevainojamā stāvoklī un bez nevajadzīgiem maksājumu kavējumiem, kas varētu negatīvi ietekmēt iespēju saņemt aizdevumu nākotnē. Klientu labklājība ir galvenā prioritāte nebanku kreditoriem, tādēļ viņi savus pakalpojumus pielāgo Tev, nevis Tu pielāgojies viņiem! Aizņemties naudu varēsi gan svētku dienās un brīvdienās, gan nedēļas nogalē un vēlā vakara stundā, jo bankas šādos brīžos nestrādā, toties internetā tā nav liegta, turklāt arī visu pārējo vari veikt mājaslapās, izmantojot savu brīvo laiku un vēlmi sadarboties, kad vien Tev ir ērti!

Kā tērēt mazāk naudu June 6th, 2016

Par mērķi var izvēlēties arī šo pašu pirkumu, bet to darīt veidojot iekrājumus nevis, ņemot kredītu vai apgrūtinot savu budžetu, iztērējot lielāku summu viena piegājienā. Svarīgi ir objektīvi un apdomīgi izvērtēt savas finanses. Tikai šādā veidā jūs varat visoperatīvāk un efektīvāk ietekmēt neadekvātu tēriņu veikšanu.

Kārdinājums tērēt naudu būs vienmēr, bet ir svarīgi tam neļauties. Protams, reizēm mums ir jāļaujas arī šim kārdinājumam, tas ir patīkami un reizēm ir ļoti nepieciešams tieši mūsu pašsajūtai. Jāuzmanās no ikdienas tēriņu kārdinājuma. Ieejot veikalā mums sagribas ļoti daudz ko no pieejamā, bet cik no tā ir patiesi vajadzīgs ir ļoti liels jautājums. No šādām lietām, īpaši pārtikas iegādē, varat izvairīties veidojot sarakstus. Izveidojot sarakstu ar visu nepieciešamo, Jūs varat krietni samazināt iespējas, ka iztērēsiet naudu nevajadzīgos pirkumos. Šāda iepirkšanās var būt ne tik patīkama, bet tā ne tikai samazina iespējas tērēt naudu nevajadzīgi, bet tā arī sniedz iespēju jums ietaupīt, jo varat izveidot plānus rēķināties ar savu budžetu daudz pienācīgāk.

Kopumā, lai pārvarētu kārdinājumu, tērēt naudu ir jāsaprot, ka ne viss ko vēlamies ir nepieciešams. ir jāredz kopējā aina, ne tikai mirkļa izjūtas. Ir jāpadomā par to, vai šis pirkums neradīs problēmas. Šādu domāšanu sev ieaudzinot, varat jau nebaidīties par to, ka iztērēsiet vairāk ka vajag, jūs atļausiet sev nopirkt to ko vajag un, ja ir atbilstoša iespēja, jūs atļausieties arī to, no kā centāties atturēties vēl nesen. Pilnīga atteikšanās no šādiem tēriņiem nav nepieciešama, bet tie ir jāierobežo.