Kas ir Ferratum April 27th, 2016

Ferratum ir nebanku kredīta devējs, kas veiksmīgi darbojās Latvijā jau no 2005. gada, un ir veicis sadarbību ar vairāk, kā 4 miljoniem klientu visa Eiropā.

SMS kredīts

Ferratum.lv piedāvā saņemt aizdevumu internetā Latvijas Republikas pilsoņiem, kas ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un saņem oficiālus ikmēneša ienākumus. Lai apmierinātu visu klientu vēlmes, Ferratum.lv piedāvā saņemt gan ātro kredītu, gan arī patēriņa kredītu. Kompānija ir attīstījusies vairāk, kā 22 valstīs un spēj nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus jebkurā diennakts laikā. Ferratum kredīta kompānija nodrošina vairāk, kā 600 darbavietas iedzīvotājiem no visas Eiropas. Ferratum.lv palīdzēs Tev nonākušajās finansiālajās grūtībās. Nav svarīgi vai tie ir ikmēneša komunālie, īres vai enerģijas maksājumi, vai ceļojums uz siltākām zemēm, Ferratum.lv aizdos līdz pat 1500 eiro, ja būsi atbilstošs visām Ferratum prasībām. Parasti aizdevums tiek izsniegts jau dažu minūšu laikā un netiek prasīts ne galvotājs, ne arī ķīla. Viss nepieciešamais ir tikai vēlme aizņemties un aizdevuma pieteikuma aizpildīšana. Lai pieteiktos Ferratum patēriņa kredītam, ir jādodas uz mājaslapu un jāpiereģistrējas. Lai reģistrāciju veiksmīgi pabeigtu, būs nepieciešams apstiprināt savu e-pastu. Kad tas ir izdarīts, dodies uz Ferratum.lv mājaslapā izveidoto aizdevuma kalkulatoru un izvēlies summu, kāda Tev ir nepieciešama un laika posmu uz kādu vēlies šo naudu aizņemties.

Svarīgi ir zināt to, ka uz īsāku laika posmu sanāks mazāk pārmaksāt aizdevuma procentu maksājumu. Tomēr tad Jums būs lielāks ikmēneša maksājums. Šo balansu, ir jāveido tā, lai varētu pēc iespējas ātrāk nomaksāt aizdevumu ar pēc iespējas mazāku summas pārmaksāšanu, taču tā, lai pietiktu līdzekļi izdzīvošanai. Ieteicams būtu atstāt 15 – 30% no savas algas, priekš aizdevuma atmaksas veikšanas. Lielāka summa sarežģīs Jūsu ikmēneša maksāšanas procesu, taču mazāka summa palielinās kopējo procentu summu un rezultātā nāksies pārmaksāt pārāk lielu naudas summu.

Credit24.lv jaunais pakalpojums aprīlī April 23rd, 2016

SMS kredītsCerdit24 ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar kredītu izsniegšanu privātpersonām Latvijā. Credit24 ir zīmols, kurš pieder uzņēmumam SIA “IPF Digital Latvia”, savukārt, šis uzņēmums, pastarpināti, pieder “International Personal Finance”. “International Personal Finance” ir uzņēmums, kurš ir reģistrēts Lielbritānijā un tiek kotēts Londonas Fondu Biržā. Šis uzņēmums saviem klientiem piedāvā aizņemties naudas kredītu un kredītlīniju.

Kredītlīniju ir iespējams saņemt par naudas summu no 250 eiro līdz pat 3000 eiro. Naudas summa kuru jūs izlietojat, jums ir jāatmaksā 24 mēnešu laikā, bet varat to izdarīt arī ātrāk šādi ietaupot līdzekļus uz procentu maksājumiem.

Šī aizdevuma izmaksas ir:

 • Komisija par naudas izņemšanu – 4.95%
 • Aizdevuma likme mēnesī no – 5.25%
 • Gada procentu likme no – 106.12%
 • Aizdevuma noformēšana – bezmaksas.
 • Pirmā naudas izmaksa – bezmaksas.
 • Konta apkalpošana – bezmaksas.
 • Maksājuma brīvdienas – 20 eiro.
 • Rēķina apmaksas datuma maiņa – 5 eiro.

Izvēloties šo aizdevumu jums ir jābūt pārliecinātiem par savām iespējām, nepieciešamībām un spējām kontrolēt savus izdevumus. Aizdevējs var pārbaudīt tikai informāciju kura ir viņam pieejama, bet jums ir jāizvērtē savas reālās atmaksas iespējas rēķinoties ar, iespējamām, grūtībām un iespēju, ka ir jāatmaksā lielāka summa kā bijāt plānojuši. Izvēloties kredītlīnijas summu ir jāsaprot, ka aizdevējs var izsniegt jums visu šo summu. Šādā gadījumā var rasties vēlmē iztērēt vairāk kā bija plānots un tas tieši ietekmēs maksājumu apjomu kurš jums būs jāveic. Ir viegli ļauties kārdinājumam un doties iepirkties. Ja nauda ir pieejama jums ir jāspēj to pārvaldīt atbildīgi, lai izvairītos no potenciālām problēmām. Šāds aizdevums var būt ļoti noderīgs, ja to izmanto pareizi un atbildīgi. Šādu lēmumu nedrīkst sasteigt vai pieņemt mirkļa iespaidā.

Pensija April 14th, 2016

Par pensiju ir jādomā visiem iedzīvotajiem, par ko diemžēl liela daļa Latvieši ir skeptiski. Protams, pensijas vecums pēdējo gadu laikā ir krietni vien palielinājies un iedzīvotajiem nāksies doties pensijā daudz vēlāk, nekā tas bija pirms desmit gadiem, tad daži pat ir tik skeptiski, ka uzskata, ka nemaz nenodzīvos līdz pensijas vecumam. Vai tā ir taisnība? Tas, protams, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem.

Pirmais ir katra cilvēka dzīves stils, jo citiem tas ir veselīgāks, citiem atkal patīk atpūsties un smēķēt. Tomēr pēc Latvijas likumdošanas pašreizējais pensijas vecums, kas stājies spēkā no 01.01.2016. gada ir tāds, ka pensijā var doties tie, kas sasnieguši 62 gadu un 9 mēnešu vecumu un šis vecums ar katru gadu palielinās par trim mēnešiem. Par piemēru 01.01.2017.gadā pensijas vecums būs no 63 gadu vecuma un paskatoties mazliet tālāk, 2025.gadā pensijas vecums būs, sākot no 65 gadiem. Izdarot pavisam vienkāršu matemātiku, varam secināt, ka ik četrus gadus, pensijas vecums palielinās par vienu gadu. Tātad, ja Jūs pašreiz esiet 20 gadu vecumā un domājiet par pensijas uzkrāšanu, lai vecumdienas varētu pavadīt pārticībā, tad rēķinieties, ka tie nebūs 63 gadi un 9 mēneši, kad Jūs varēsiet doties pensijā.

Kas ir pensija

Neņemot vērā atsevišķas un bīstamas profesijas, kuras pieļauj iedzīvotajiem doties pensijā agrākā vecumā, tad šodienas 20 gadīgais jaunietis varēs doties pensijā 70 gadu vecumā, vai precīzi no šī brīža 69 gadu un 9 mēnešu vecumā. Tātad 10 mēnesī Jūs tiksiet pie pensijas. Ņemot vērā datus no vikipēdijas, kur skaidri ir rakstīts, ka vīriešu vidējais dzīves ilgums ir 67 gadi un trīs mēneši, bet sieviešu vidējais mūža ilgums ir 77 gadi un septiņi mēneši, tad tie jaunieši, kuri šodien tiek aicināti veidot mistiskus uzkrājumus pensiju 1. un obligātajā līmenī un protams, pensiju 2. un obligātajā līmenī tiek vazāti aiz deguna. Jo visu mūžu nākas krāt naudu, lai varbūt nodzīvotu līdz tādam vecumam? Vismaz pensiju trešais līmenis piedāvā dažus labumus, jo šis uzkrājums ir brīvprātīgs un tiem, kas vēlas saņemt naudu ātrāk ir iespēja izņemt pensiju 3. līmeņa uzkrājumu jau no 55 gadu vecuma.

Īpašumu izīrēšana April 7th, 2016

Īpašumu izīrēšana ir kļuvis par ļoti pelnošu biznesu pēdējo 15 gadu laikā, kad arvien mazāk darbavietas ir laukos un arvien vairāk tās tiek piedāvātas pilsētās. Parasti Rīgā. Arī darba atalgojums ir diezgan atšķirīgs. Tas, ko Jūs varat nopelnīt, dzīvojot un strādājot pilsētā, ir krietni vien vairāk nekā tas, cik nopelnīsiet, dzīvojot provincē. Protams, vienmēr ir iespēja attīstīt savu biznesu, taču tad ir jādomā, kāda veida biznesu? Jo lielākā daļa pirkšana un pārdošana uzreiz saistās ar diezgan lieliem degvielas izdevumiem, kas laukos noteikti nebūs izdevīgi. Lielākā pirktspēja tomēr ir pilsētās un, lai gūtu maksimāli lielu peļņu, ir jācenšas samazināt degvielas izdevumus pēc iespējas vairāk.

Par īpašumiem un to izīrēšanu daudz gudri uzņēmēji ir ieguldījusi savus līdzekļus, dažādos īpašumos un pelna diezgan lielu naudas summu, tos izīrējot. Tomēr tie, kuri ir pavisam nesen īpašumu izīrēšanas biznesā būtu noderīgi zināt to ka IIN ir 23% apmērs, kas tiek aprēķināts tikai no ieņēmumu un izdevumu starpības, nevis no kopējās īres summas. Vēl viens svarīgs noteikums pie īpašuma izīrēšanas ir īpašuma izīrētāja reģistrēšana VID, kā saimnieciskās darbības veicējam. Tas dod dzīvokļa saimniekam iespēju norakstīt daļu no saviem izdevumiem, kas radušies saimnieciskās darbības rezultātā. Pēdējo gadu laikā to var nokārtot VID mājaslapā EDS sistēmā.

Ātrie kredīti bez ķīlas March 15th, 2016

NaudaCilvēki dzīves laikā piedzīvo daudz kāpumu un kritumu. Daži no šādiem notikumiem rada prieku, kamēr citi var radīt sarežģījumus un problēmas. Sliktākie no šiem notikumiem parasti ir tie, kas saistās ar finanšu trūkumu.

Cilvēki, kas saņem nelielus ienākumus katru mēnesi, reizēm saskaras ar problēmām segt ikdienas izdevumus. Mūsdienās, ja cilvēkiem nākas saskarties ar ārkārtas situāciju, un viņiem nav pieejama nepieciešamā summa šādu situāciju risināšanai, Jūs varat iedomāties, ar kādām problēmām šiem cilvēkiem nākas saskarties.

Ja arī Jūs ietilpstat šajā cilvēku kategorijā, un Jums ir nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, lai pārvaldītu radušos situāciju, Jūs varat apsvērt pieteikšanos ātrajiem kredītiem bez ķīlas.

Ja aizņēmējs vēlas atlikt kredīta atmaksu, tas ir ļoti viegli izdarāms.

Runājiet ar aizdevēju, lai uzzinātu, kas Jums ir nepieciešams, lai atliktu kredīta atmaksu. Parasti Jums būs jāiemaksā aizdevējam noteikta summa par kredīta atmaksas pagarināšanu, tādēļ ir ieteicams kredītu atmaksāt sākotnēji noteiktajā datumā, lai izvairītos no papildus izdevumiem.

Lai saņemtu šādu kredītu bez ķīlas, Jums nav nepieciešams iet cauri formalitātēm un dažādām pārbaudēm, jo šo kredītu Jūs varat iegūt neticami īsā laikā.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko aizdevumu

Ātrie kredīti ir izdevīgi un ērti, jo tiem ir vairākas nozīmīgas priekšrocības:

 • Vienkārši reģistrēties un pieteikties aizdevumam;
 • Nav jāgatavo un jāiesniedz dokumenti;
 • Nav nepieciešama ķīla;
 • Kredīts pieejams pēc dažām minūtēm.

Ātrie kredīti jau vairāku gadu garumā ir pierādījuši savu vērtību, jo lielai daļai iedzīvotāju ir snieguši iespēju izdarīt to, ko bez papildu finanšu līdzekļiem nebūtu iespējams īstenot. Ātro aizdevumu sniedzēji ir tie, kas glābs situācijās, kad radi un draugi izlīdzēt nevar.