Ātrie kredīti bez darba vietas October 5th, 2015

Nereti sadzīvē rodas brīži, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet klientam nav darba vieta. Kā rīkoties šādās situācijās un kur vērsties, ja steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, piemēram, pārtikas iegādei?

Jāuzsver, ka Jums tomēr būs nepieciešami zināmi ikmēneša ienākumi, lai izvēlētā kompānija varētu bez problēmām piešķirt prasīto naudas summu, jo tieši ikmēneša ienākumi būs kā garantija, ka spēsiet laikā paņemto kredītu atmaksāt.

Darba vieta – obligāts nosacījums ātro kredītu saņemšanā

Nauda

 • Ļoti daudzi cilvēki bez pastāvīgas darba vietas „piepelnās” strādājot dažādos līgumdarbos vai sezonas darbos. Tas ir labs veids kā iegūt nepieciešamos līdzekļus, lai pieteiktos ātrajam kredītam vai iegūtu naudu iztikai un citiem tēriņiem, vēlmēm un vajadzībām;
 • Ņemiet vērā, ka bez pastāvīgas darba vietas ātrais kredīts debitoram var tikt atteikts vai piešķirta mazāka tā summa. Tāpēc vēlama patstāvīga vai vismaz sezonas darba vieta.

Nosacījumi, lai saņemtu ātro kredītu

SMS kredīts

 • Pats būtiskākais, ka piesakoties izvēlētajai kredīta summai Jums obligāti nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi ar ko paņemto kredīta pamatsummu sekmīgi atmaksāt, jo pretējā gadījumā kredīts var netikt izmaksāts vai var tikt piešķirta mazāka aizdevuma summa, kā arī var rasties problēmas ar kredīta atmaksu paredzētajā termiņā;
 • Ņemiet vērā, ka ātrie kredīti tiek izsniegti tikai Latvijas Republikas iedzīvotājiem, bez nenokārtotām parādsaistībām citviet;
 • Ja tiksiet apstiprināts kredīta saņemšanai – Jums vajadzēs personīgo bankas kontu jebkurā no Latvijas bankām, aktīvu mobilā telefona pieslēgumu un pieeju internetam;
 • Jāuzsver, ka arī Jūsu kredītvēsturei ir jābūt pozitīvai, nav ieteicami nenomaksāti parādi citviet, jo pretējā gadījumā prasītā naudas summa var netikt piešķirta vai piešķirts mazāks kredīta apmērs;
 • Jūsu ērtībām – daudzas ātro kredītu kompānijas internetā dažāda apmēra ātros kredītus piedāvā bez ķīlas, galvojumiem vai izziņām no darbavietas. Jums nepieciešama tikai patstāvīga darba vieta un atbilstoši ikmēneša ienākumi.

Ja esat bez patstāvīgas darba vietas

 • Svarīgi minēt, ka vairākas ātro kredītu kompānijas internetā saviem klientiem piedāvā pašam izvēlēties sev piemērotāko ātrā kredīta atmaksas termiņu. Ja Jums būs radušās finansiālas problēmas – ir iespējams par papildus samaksu pagarināt aizdevuma kredīta atmaksas termiņu uz 7,14 vai 30 dienām – līdz brīdim, kad spēsiet pilnībā samaksāt kredīta pamatsummu.

Izmantojiet ātro kredītu piedāvājumus un aizņemieties internetā tikai tad, ja Jums ir pastāvīga darba vieta un atbilstoši ikmēneša ienākumi, ar ko atmaksāt kredīta pamatsummu. Ja tomēr plānojiet aizņemties noteiktu kredīta summu – esiet saprātīgi, vienmēr pirms aizņemies, izlasiet līguma nosacījumus un pārdomājiet savu atbilstību.

Noteicošie ir Jūsu ikmēneša ienākumi, tāpēc pirms ņem kredītu – pārdomājiet vai varēsiet to sekmīgi, paredzētajā termiņā samaksāt. Neaizņemies, ja nevariet to atļauties, jo pretējā gadījumā Jūs radīsiet sev lielus parādus.

Kas var saņemt ātro kredītu bez darba vietas?

Ātro kredītu bez darba vietas varētu saņemt tādi Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuri saņem pensiju, izdienas pensiju, ienākumus no autora atlīdzībām, ienākumus no saimnieciskās darbības un cita veida ienākumus, kas ļauj atmaksāt kredītu.

Kāpēc mans pieteikums tika noraidīts?

Darba vieta un ienākumi nav vienīgais iemesls, kāpēc ātrais kredīts var tikt noraidīts.

Jūsu pieteikums var tikt noraidīts, ja:

 • Pieteikumā sniegtā informācija ir kļūdaina
 • Pieteikumā nav norādīta visa pieprasītā informācija
 • Pieteikuma aizpildītājam ir nenokārtotas kavētas parādsaistības
 • Pieteikuma aizpildītāja adrese nav atrodama
 • Pieteikuma iesniedzējs ir jaunāks vai vecāks par prasīto vecumu
 • Pieteikuma iesniedzējam ir sabojāta kredītvēsture
 • Pieteikuma iesniedzējam ir aktīvs neatmaksāts kredīts (pie viena aizdevēja var būt tikai viens aktīvs kredīts).
Kredīti September 7th, 2015

Ir reizes, kad Jums var būt nepieciešama papildus nauda ļoti īsā laikā. Jums varētu būt steidzami nepieciešama nauda, ​​lai apmaksātu pēdējā brīža rēķinus, kuru atmaksu vairs nevar atlikt. Lietas var kļūt ļoti saspringtas, ja Jūsu algas diena vēl ir dažu dienu attālumā un Jums nav pietiekami daudz līdzekļu savā bankas kontā nepieciešamo izdevumu segšanai. Šādās reizēs Jums ir nepieciešams meklēt kādu alternatīvu, lai atrisinātu radušos situāciju. Tas nostāda cilvēkus situācijā, kad ir nepieciešams meklēt alternatīvus finanšu avotus, piemēram, kredītus. Pieteikšanās kredītam nav pievilcīga iespēja visiem cilvēkiem, tomēr reizēm citu variantu vienkārši nav. Īpaši steidzamu finanšu prasību izpildei, aizdevēji ir nākuši klajā ar ideju par ātrajiem kredītiem. Ņemot vērā lielo skaitu cilvēku, kuri saskaras ar finanšu problēmām ik dienas, aizdevēji ir sākuši plaši piedāvāt ātros kredītus, kam tie ir nepieciešami. Lai uzzinātu vairāk par to, ko šī kredītu iespēja ietver, lasiet tālāk.

Kā pieteikties ātrajiem kredītiem:

Ja Jums ir apnicis stāvēt garās rindās, lai iegūtu kredīta pieteikuma veidlapu, Jūs varat atviegloti nopūsties. Attiecībā uz ātrajiem kredītiem, Jums nav nepieciešams stāvēt garās rindās, lai pieteiktos kredītam. Aizdevēji  piedāvā kredītus internetā. Tas ļauj aizņēmējam sev ērtā laikā iesniegt visus nepieciešamos datus un informāciju interneta pieteikumā, pēc kura iesniegšanas, aizdevējs uzreiz pieņem lēmumu par kredīta piešķiršanu. Pēc apstiprināšanas, aizņēmējs var saņemt kredītu savā personīgajā kontā apmēram 10-30 minūšu laikā. Piesakoties kredītam atkārtoti, šis laiks samazinās līdz dažām minūtēm.

Ieteikumi, ko ievērot, piesakoties kredītam: Vienmēr domājiet uz priekšu un izplānojiet, kā Jūs varēsiet veikt kredīta atmaksu, pirms Jūs piesakāties kredītam. Jums vienmēr vajadzētu paturēt prātā to, ka kredīti ir jāatmaksā laikā; jebkāda veida kavējums var negatīvi ietekmēt Jūsu kredītvēsturi.

Aizdevums uzņēmums August 10th, 2015

Aizdevums.lv ir uzņēmumus, kas izsniedz patēriņa kredītu, gan fiziskām, gan juridiskām personām, turklāt aizdevēja pakalpojumi pieejami visā Latvijā uzņēmuma un tā partneru klientu apkalpošanas centros un internetā.

Lai saņemtu kādu no Aizdevums.lv kredītiem jums jābūt vismaz 18 gadus vecam un jāsaņem regulāri, pierādāmi ienākumi, kas būtu pietiekoši lieli, lai spētu atmaksāt aizdevumu. Aizdevēja kredītu piedāvājumi attiecas arī uz pensionāriem.

Kredītu pieteikt var internetā – aizdevēja mājaslapā, taču līguma parakstīšana tiks veikta kādā no aizdevēja vai to partneru klientu apkalpošanas centriem, kurā darbinieki jūs iepazīstinās ar līguma noteikumiem un atbildēs uz jūs interesējošiem jautājumiem, tādā veidā palīdzot aizņemties izdevīgi un atbildīgi. Piesakoties aizdevuma internetā, jūs neizejot no mājām uzzināsiet, cik liela aizdevuma summa jums ir pieejama un varēsiet vienoties par jums izdevīgāko laiku līguma slēgšanai.

Ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, kam nav nepieciešama ķīla. Visi sarežģījumi, kas saistīti ar nodrošinājuma ieķīlāšanu, nav daļa no kredīta, kas ievērojami saīsina un atvieglo kredīta piešķiršanu. Tomēr par to Jums ir jāmaksā mazliet augstāka procentu likme, lai mazinātu aizdevēja iesaistīto risku. Internetā Jums ir iespēja atrast pieņemamu kredīta piedāvājumu ar labākajiem nosacījumiem un zemāko pieejamo procentu likmi. Pirmais kredīts tiks izsniegts bez procentu maksas un šādu kredītu piedāvā vairāki aizdevēji. Gudrākie sapratīs, ka pirmais kredīts bez procentiem nozīmē, ka iespējams saņemt vairākus pirmos kredītus bez procentu maksas.

Patēriņa kredīts ir lielisks veids, kā tikt pie kārotā jau šodien, taču pirms tā noformēšanās vajadzētu izvērtēt jūsu finansiālo situāciju un iespējas to atmaksāt laikus.

Kādu auto pirkt kredītā? July 9th, 2015

MitsubishiJa Jūs iegūstat apstiprinājumu un iegādājaties jaunu automašīnu, nedomājiet, ka Jums ir jāiztērē visa apstiprinātā summa. Ir svarīgi, ka Jūs tikai iegādāties transportlīdzekli, ko Jūs varat viegli atļauties. Ņemiet vērā procentu likmi, kas tiek piemērota Jūsu kredītam. Jo ilgāks ir kredīta termiņš, jo lielākas procentu likmes Jums būs jāmaksā. Centieties saglabāt Jūsu kredīta termiņu ap 3 gadiem. Jo ilgāks ir Jūsu kredīta termiņš, jo vairāk procentu Jūs maksājat, kā arī riskējat ar citām budžeta problēmām. Pēdējā lieta, ko Jūs vēlaties, ir laicīgi veikt maksājumus gadus pēc kārtas un pēc tam piedzīvot finanšu problēmas un zaudēt savu auto aizdevējam. Īstermiņa kredīti ir daudz labāki.

Labi cilvēki pārstāv aizdevējus, kas vēlas piedāvāt Jums vairāk nekā tikai naudu. Iegūt ātro kredītu palīdzību pirms un pēc ātrā kredīta un tā laikā ir ļoti svarīgi. Ja Jūs vēlaties kļūt atkarīgi no ātrajiem kredītiem, Jums nav nepieciešams lasīt tālāk. Ja Jūs vēlaties mēģināt ne tikai atgūties no šīs ārkārtas situācijas, bet arī varbūt novērst nākotnes vajadzību pēc šāda kredīta, lasiet tālāk.

Vai Jums kādreiz ir nācies sastapties ar ātro kredītu uzņēmumu, kam ir tālruņa numurs, bet nav neviena, kas to atbildētu? Labi aizdevēji ir dzirdējuši daudzus šādus stāstus. Ir daudzi cilvēki, kas zvana labiem uzņēmumiem un sūdzas par to slikto pieredzi ar citiem. Ir labi ieklausīties. Viņi ne tikai klausās, kā viens no to konkurentiem zaudē klientu, bet tas arī palīdz viņiem novērtēt savus pakalpojumus. Tā ir laba lieta, ka ir labākie klientu servisa darbinieki šajā nozarē, kas atbild uz Jūsu zvaniem. Ņemot vērā slikto pieredzi, klienti ir pateicīgi, ka beidzot ir atraduši labu aizdevēju. Vienmēr pienāk nožēlas brīdis, ka Jūs nemēģinājāt aizdevēju sazvanīt ātrāk. Ja Jūs meklējat ātro kredītu aizdevēju, veiciet pētījumu internetā un mēģiniet sazināties ar aizdevēja klientu apkalpošanas dienestu.

Vai Jums kādreiz ir bijusi situācija, kad Jūsu tālruņa zvans ir atbildēts ar ziņu, ka Jums ir jāaizpilda kredīta pieteikums, pirms Jūs varat sākt sarunu? Nolieciet klausuli! Nav nepieciešams sniegt visu savu personīgo informāciju uzņēmumam, lai iegūtu dažas atbildes uz jautājumiem. Labs klientu apkalpošanas serviss varētu pat pateikt, vai Jūsu pieteikums tiks apstiprināts. Tas nenozīmē, ka tas tiks simtprocentīgi apstiprināts, bet tas ievērojami ietaupīs Jūsu laiku, ja Jūs saņemsiet negatīvu atbildi. Lūk, tas ir labs serviss! Šie ātro kredītu aizdevēji nevēlas izmantot Jūsu informāciju, bet vēlas Jums piedāvāt labāko iespējamo servisu. Kreditēšanas uzņēmumiem vajadzētu būt kā atvērtai grāmatai. Ja Jūs lūdzat informāciju par to noteikumiem un pakalpojumiem, darbiniekiem ir jāspēj sniegt Jums profesionālu atbildi. Tai jābūt precīzai informācijai. Dažiem aizdevējiem nepatīk izpaust visas kredītu maksas un tas nav labs serviss. Pārliecinieties, ka Jūs saprotat, kādas izmaksas ir iesaistītas īstermiņa kredītā. Tas ir svarīgi, lai Jūs varētu ierēķināt kredīta gala izmaksas Jūsu budžetā, pirms Jūs tam piesakāties. Ir arī ieteicams plānot uz priekšu, lai Jūs būtu informēti par to, cik kredīts varētu Jums izmaksāt – tikai gadījumā, ja Jums rodas papildu problēmas. Ja Jūs nezināt, cik būs jāmaksā par kredīta termiņa pagarināšanu, kā Jūs ieplānosiet to savā budžetā? Jums var nebūt nepieciešamības segt šīs izmaksas, bet vienmēr ir noderīgi to zināt tikai ārkārtas gadījumam.

Jūs devāties meklēt ātro kredītu palīdzību, jo Jums bija finanšu problēmas, Pēdējā lieta, ko Jūs vēlaties darīt ar savu budžetu, ir padarīt to sliktāku nekā iepriekš. Labs aizdevējs aprunāsies ar Jums, atbildēs uz Jūsu jautājumiem, vai pat palīdzēs Jums aizpildīt kredīta pieteikumu. Pieteikšanās kredītam nepalīdzēs, ja Jūs neatradīsiet uzticamu aizdevēju, pie kā pieteikties.

Kas ir kredītu reģistrs July 8th, 2015

2008. gada 1. janvārī darbu sāka Latvijas Bankas Kredītu reģistrs – informācijas sistēma,  kurā tiek vāktas, uzkrātas un glabātas ziņas par aizņēmējiem un aizņēmēju galvotājiem, viņu saistībām un to izpildes gaitu, tajā skaitā kredītu reģistrā tiek uzkrāta informācija par klienta saistību pārkāpumiem.

KREDĪTU REĢISTRĀ TIEK UZKRĀTA INFORMĀCIJA PAR:

 • Personām (aizņēmējiem, galvotājiem);
 • LR izsniegto kredītu aizņēmēju aktuālajām saistībām;
 • Personu aizdevumu atlikumiem ceturkšņa beigās;
 • Pieļautajiem maksājumu kavējumiem, to izpildi (parādnieku reģistrs);
 • Aizņēmēja kredītvēsturi.

SVARĪGI! Jebkurai fiziskajai vai juridiskajai personai ir tiesības Latvijas Bankā saņemt kredītu reģistrā par sevi iekļauto informāciju, kā arī informāciju par veiktajiem pieprasījumiem par šo personu.

KĀ KREDĪTŅĒMĒJS VAR UZZINĀT INFORMĀCIJU PAR SEVI?

 • Fiziskā persona elektroniskā veidā var saņemt kredītu reģistrā iekļautās ziņas par sevi, autorizējoties kredītu reģistra fizisko personu elektroniskās apkalpošanas interneta vietnē https://manidati.kreg.lv ar LR izsniegtu personas apliecību;
 • Ierodoties klātienē kredītu reģistrā Rīgā, K. Valdemāra ielā 1B (kā arī Latvijas Bankas filiālēs Daugavpilī un Liepājā), iesniedzot rakstisku pieteikumu un uzrādot pasi vai personas apliecību. Kredītu reģistrā iekļautās ziņas parasti tiek izsniegtas tajā pašā dienā;
 • Pasta sūtījuma veidā, atsūtot notariāli apstiprinātu rakstveida pieteikumu papīra dokumenta veidā vai elektroniska dokumenta veidā ar drošu elektronisko parakstu. Kredītu reģistrā iekļautās ziņas pasta sūtījuma veidā(ar paziņojumu par izsniegšanu pret parakstu personiski adresātam uz pasta adresi) tiek nosūtītas piecu darbadienu laikā pēc rakstveida pieteikuma un maksas par pasta pakalpojumiem saņemšanas.

KĀ TIEK NODROŠINĀTA DATU PAREIZĪBA, PILNĪGUMS UN PATIESUMS?

Par sniegto ziņu patiesumu ir atbildīgi kredītu reģistra dalībnieki(likumā noteikts deleģējums Latvijas Bankai veidot reģistru, vākt datus un noteikt personu loku, kam drīkst sniegt datus).

Informāciju par katru izsniegto jauno kredītu, izmaiņām esošajā kredītlīgumā, klienta un galvotāja pārkāpumiem, to novēršanu dalībniekam kredītu reģistrā jāsniedz 5 darbadienu laikā. Kredītu reģistrā iekļauto kļūdaino ziņu dalībniekam jālabo vai jāanulē 1 darbadienas laikā pēc šīs kļūdainās vai nepamatoti iekļautās ziņas konstatēšanas, bet ne vēlāk kā divas nedēļas pēc datuma, kurā saņemta informācija par iespējamu kļūdainu ziņas iekļaušanu reģistrā.

KAS IR KREDĪTU REĢISTRA DALĪBNIEKI?

Kredītu reģistra dalībnieki ir visas Latvijas Republikā reģistrētās bankas un ārvalstu banku filiāles, to meitassabiedrības, kas sniedz ar kredītrisku saistītus finanšu pakalpojumus, krājaizdevu sabiedrības, apdrošināšanas sabiedrības un biedrība ”Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas birojs”. 2008.gada 2.janvārī reģistrēti 98 dalībnieki.

KĀ TIEK AIZSARGĀTI REĢISTRA DATI?
 • Šī reģistra reģistrācija Datu valsts inspekcijā;
 • Fizisko personu datu aizsardzības likuma ievērošana;
 • Latvijas Bankas kredītu reģistra noteikumi;
 • Informācijas šifrēšana un elektroniskā parakstīšana.

Personas datu aizsardzība nozīmē nodrošināt to pareizību, lietošanu atbilstoši mērķim un nenoplūšanu. 

Kad apsvērt ātro kredītu? July 8th, 2015

Vai ir gadījies nonākt situācijā, kad šķiet, ka ir pienācis brīdis, kad liekas, ka vairs nav, pie kā griezties,  no kā aizņemties? Iespējams, ka ātrais kredīts ir īstais risinājums steidzamām finansiālajām problēmām.

Tagad ir nepieciešams pārliecināties – ja Tava tagadējā situācijai atbilst vismaz trijām no šīm pazīmēm, pilnīgi iespējams, ka ātrais aizdevums šajā gadījumā ir pati labākā izvēle.

 1. SITUĀCIJA ”LĪDZ ALGAI PALIKUŠAS VIEN PĀRIS DIENAS, BET BEIGUSIES NAUDA”

Ikvienam var gadīties kādi neparedzēti tēriņi, kuri var vienā acu mirklī sabojāt jūsu plānoto budžetu. Protams, vislabāk būtu no šāda veida situācijām izvairīties, taču visbiežāk tiekam vienkārši nostādīti fakta priekšā.  Lai gan ātrais kredīts ir tikai viens no risinājumiem, ja jūs zināt, ka bankas kontā drīz ieskaitīs algu, iemesla neaizņemties nav.

 1. SITUĀCIJA ”NEPIETIEK NAUDAS STEIDZAMI VAJADZĪGĀM PRECĒM”

Ja nepieciešama nauda ēdienam, protams, pirmais, pie kā vēršamies, ir radinieki vai draugi. Taču, ja tomēr nav vēlmes citiem izpaust un tādējādi arī uzvelt savas finansiālās problēmas, šādā situācijā ir vērts padomāt – izvēlēties ātro kredītu, vai tomēr vērsties ar lūgumu pēc palīdzības radiniekiem. Protams, šīs preces var būt arī zāles, higiēnas preces, vai kas cits dzīvošanai nepieciešams.

 1. SITUĀCIJA ”NEPIECIEŠAMA NAUDA RĒĶINU APMAKSAI”

Neapmaksājot rēķinus, tiek riskēts ar līgumsodu, kas var būt un var nebūt lielāks par naudu, kuru samaksājat komisijā, kad ņemat ātro kredītu. Skaidrs ir viens – ja nevarēsit nomaksāt rēķinus, jūs riskēsiet ne tikai ar līgumsodu, bet arī ar savu kredītvēsturi un, iespējams, ļoti nepieciešamu pakalpojumu atslēgšanu, tāpēc ātrais kredīts šajā situācijā nav grēks.

 1. SITUĀCIJA ”ŠĪ IR PIRMĀ REIZE, KAD AIZŅEMATIES ĀTRO KREDĪTU”

Ātrais kredīts, aizņemoties pirmoreiz, pie lielākās daļas kredītdevēju ir bezmaksas. Tas, ka varat atdot tik daudz, cik aizņēmāties, padara ātro kredītu sevišķi izdevīgu. Vērts pieminēt, ka daži kredītu sniedzēji, lai pievilinātu jaunus klientus, ļauj jums atdot pat mazāk, nekā aizņēmāties vai piedāvā bonusu, piemēram, kino biļetes utt.

 1. SITUĀCIJA ”PARĀDS BANKĀ, KAS RADĪTU LĪGUMSODU LĪDZ ALGAS DIENAI”

Ja bankā ir radušies mīnusi, bet nevēlies bojāt savu kredītvēsturi, variet izmantot ātro kredītu, lai nosegtu parādus, kas var radīt problemātiskas attiecībās ar banku. Šis variants gan ir izdevīgs lielākoties tad, ja aizņematies pirmo reizi, vai summa, kas būtu jāatdod bankai, ir lielāka, nekā procentu maksājumi par ātro kredītu.

Cerams, ka šīs situācijas jums palīdzēja izšķirties par vai pret ātrā kredīta izmantošanu. Atcerieties, ka jāaizņemas ir atbildīgi, jo pastāv risks iekulties citās finanšu problēmās; vienmēr paturiet prātā arī to, ka ātrais kredīts ir domāts īstermiņa finanšu iztrūkuma aizpildīšanai un nav zāles pret ieilgušām finansiālām problēmām.

Izmantotie avoti: 1.

Kāpēc salīdzināt aizdevējus July 6th, 2015

Lielākā daļa cilvēku izmanto ātros kredītus avārijas situācijās, nesalīdzinot dažādu aizdevēju piedāvājumus. Viņi izmanto pašu pirmo darījumu, ko ierauga tādējādi pieļaujot smagu kļūdu, kas viņiem izmaksā daudz vairāk kredīta procentu likmēs un viņi iegūst vispārēji sliktāku kredīta piedāvājumu. Tas ir iemesls, kādēļ ir ieteicams salīdzināt vismaz dažus piedāvājumus pirms galīgā lēmuma pieņemšanas.

Bet procentu likmes un GPL* salīdzināšana nav galvenās lietas, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties aizdevēju. Kredītu pārredzamība arī ir viens no galvenajiem aspektiem, kam jāpievērš uzmanība, salīdzinot dažādus kredītu pakalpojumus. Ir svarīgi izprast pakalpojumus, lai nesaskartos ar nepatīkamiem pārsteigumiem.

Kredītu pārredzamība

Aizņēmējiem ir ļoti svarīgi pārbaudīt kredīta darījumu vienkāršību, jo tas palīdz izvairīties no slēptiem noteikumiem un saņemt pakalpojumu no pazīstamiem un patiesiem aizdevējiem. Aizdevēji, kas sniedz pilnu un skaidru informāciju par saviem pakalpojumiem, parasti ir viegli pieejami un vienmēr palīdzēs iegūt piemērotu un labāko produktu.

Ir dažādas jomas, kurām Jums vajadzētu pievērst uzmanību, piemēram, procentu likmes, pirmā iemaksa, kredīta termiņš, atmaksas termiņš, vadlīnijas, sodi un cita veida maksas, kas var radīt grūtības, veicot kredīta atmaksu.

Pieteikšanās kredītam un to iegūšana ir viegls un vienkārši saprotams process, tādēļ aizņēmējam ir svarīgi izlasīt un saprast visus svarīgos darījuma aspektus, izvēloties aizdevēju. Ir ļoti svarīgi iegūt izpratni par kredītiem jau iepriekš, lai atbrīvotos no liekām raizēm un uztraukumiem. Izlasiet noteikumus, jautājiet nesaprasto un saprotiet visu par un ap ātro kredītu. Jau nākamajā aizņemšanās reizē, ja būs nepieciešams, Jūs jau visu zināsiet par ātro kredītu un atliks tikai salīdzināt un izvēlēties labāko iespējamo kredītu aizdevēju.

*GPL ir gada procentu likme. Tai var nepievērst ļoti lielu uzmanību, ja vien neplānojiet ātro kredītu izmantot viena gada garumā. Tas nav pareizi, jo ātrais kredīts nav piemērots ilgtermiņa saistībām.

Divi iespējamie varianti ņemt kredītu June 17th, 2015

Ātrā kredīta iegūšana var beigties divos veidos – tā var palīdzēt aizņēmējam atrisināt finanšu problēmas vai arī tā Kredīti, naudavar radīt vēl vairāk problēmu. Došanās pie aizdevējiem noteikti palīdzēs Jums iegūt ātru naudu bez papildus maksām. Šī kredītu veida iegūšana ir diezgan vienkārša. Jums tikai ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa internetā, norādot savu personīgo informāciju un darba vietu un dažu stundu laikā vai minūšu laikā nauda būs Jūsu kontā. Pēc tam Jums tikai jāatdod noteiktā kredīta summa aizdevējam Jūsu izvēlētajā datumā.

Atmaksa var notikt vairākos veidos. Alternatīva kredīta atmaksai ir atmaksas termiņa pagarināšana. Atmaksas termiņa pagarināšana dod iespēju atlikt kredīta atmaksu uz klienta izvēlētu laiku. Labākais no atmaksas veidiem ir atmaksāt kredītu pirmajā izvēlētajā atmaksas termiņā. Tas nozīmē atbrīvošanos no saistībām pret ātro kredītu aizdevēju. Atmaksa notiek ar bankas starpniecību. Ja ar bankas starpniecību, tad pieejams divas opcijas:

 1. Kredīta atmaksa caur interneta banku
 2. Kredīta apmaksa bankas filiālē klātienē

Jāinformē, ka vairums aizdevēju piedāvā arī citas atmaksas iespējas. Viena no tādām var būt Latvijas pastā vai Narvesen kioskos. To visu var ļoti vienkārši noskaidrot konkrētā aizdevēja mājas lapā. Ir tikai nepieciešams atvērt atmaksas iespējas sadaļu, kur skaidri un gaiši ir norādīts par visām atmaksas iespējām. Turpat būs pieejami bankas konti, atmaksājamā summas, maksājuma mērķis un pārējais, kas saistīts ar kredīta atmaksu. Šī informācija tiek nosūtīta arī rēķina, kuru parasti izsūta pēc kredīta saņemšanas.

Skaidrāk par ātro kredītu saņemšanu June 9th, 2015

Tiem, kam ir nepieciešams ātrais kredīts, ir jāatbilst noteiktiem nosacījumiem –  pieteikuma iesniedzējam ir jābūt vairāk nekā 18 gadus vecam un ar patstāvīgiem ienākumiem.

Tātad, lai saņemtu kredītu, Jums:

ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18, 19, 20 un 21 līdz 65, 70, 75 gadiem

nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību

nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums

Kredītu var iegūt ļoti īsā laikā, piesakoties tam internetā. Jums nav nepieciešams apmeklēt aizdevēju vai noteikt tikšanos ar aizdevējiem. Piesakoties kredītam internetā, Jūs varat dažu minūšu laikā aizpildīt pieteikumu un to iesniegt.

No šī visa izriet, ka ir nepieciešams salīdzināt arī aizdevēju nosacījumus, lai nesaņemtu neskaitāmus kredīta atteikumus neatbilstības dēļ. Tas ir vienkārši. Astoņpadsmit gadīgie atlasa tikai tos aizdevējus, kuri izsniedz no 18 gadiem. Tālāk jau var ņemt nākamos kritērijus un turpināt atlasīt un salīdzināt, lai gala rezultātā iegūtu patīkamu kredītu ar Jums izdevīgiem nosacījumiem.

Kā reģistrēties un pieteikties kredītam SMScredit

Kā pieteikties aizdevumam Vivus jaunam klientam

Ātrie kredīti un jauns aizdevējs May 15th, 2015

Var būtu iespējams, ka Jums ir nepieciešams meklēt ātros kredītus dažādu negaidītu finanšu situāciju dēļ. Šāda veida situācijās ātrais kredīts varētu būt efektīvs risinājums. Šie kredīti ir izveidoti tieši tādiem cilvēkiem kā Jums, lai palīdzētu tiem risināt ikdienas finanšu problēmas.

Ātrais kredīts būtībā ir kredīts ārkārtas gadījumiem, kad persona aizņemas naudu no aizdevēja pēkšņu un negaidītu izdevumu segšanai. Kredīti tiek piešķirti aizņēmējam pēc pieteikšanās.

Mūsdienās ātrie kredīti kļūst ļoti populāri. Galvenais iemesls šo kredītu panākumiem ir tas, ka tie ir viegli pieejami un pieejami īsā laikā. Kopā ar šīm priekšrocībām, šiem kredītiem nav nepieciešami nekādi dokumenti un viss process notiek elektroniski.

Parasti šim īstermiņa kredītam ir dažādas procentu likmes, kas padara šo kredītu ļoti pievilcīgu. Lai gan, ja Jūs izmantojat šo kredītu ārkārtas situācijā, Jums vajadzētu apdomāt to nepieciešamību un jebkuru citu alternatīvu. Ja Jūs piesakāties kredītam internetā, Jūs varat atrast lētus ātros kredītus, kas ir pieejami par zemām procentu likmēm. Jums tikai nepieciešams veikt salīdzināšanu un tuvāku aizdevēju apskati.

Pašreizējā brīdī, tirgus konkurence veicina strauju kredītu procentu likmju kritumu. Ja Jūs papētītu pašreizējo tirgus situāciju, Jūs atrastu dažādus aizdevējus, kuri piedāvā kredītus par zemu procentu likmi. Pirmais kredīts joprojām ir bez procentu maksas – saņemiet un atmaksājiet tikai paņemto.

Ātrie kredīti tiek piešķirti, pamatojoties uz Jūsu ikmēneša ienākumiem. Ikvienam, kam ir regulārs ienākumu avots, ir tiesības pieteikties šiem kredītiem. Līdz ar to Jums ir nepieciešams derīgs konts, laba kredītvēsture, ikmēneša ienākumi un aizdevēja izsniegšanas politikas vecums. Jums būs arī nepieciešams sniegt informāciju par Jūsu personas datiem, piemēram vārdu, uzvārdu utt.

Ondo.lv – jauns aizdevējs

Kredīts naudā

Ir patiess prieks paziņot, ka Latvijā ir ienācis jauns, populārs un lēts aizdevējs. Pirmais kredīts bez procentu maksas, kā jau pienākas. Šo aizdevēju sauc par Ondo.lv. Ondo.lv ir jauns aizdevējs, kurš savu popularitāti ir ieguvis tikai dažu mēnešu laikā. Kāpēc? Ondo.lv ir skaidri definēti līguma un jebkādi citi nosacījumi, kas ir ļoti svarīgi ātro kredītu gadījumā. Ondo.lv izceļas ar savām piedāvātajām naudas summām, ko klienti var saņemt. Pirmais kredīts tiek piedāvāts summa no 5 līdz 300 eiro un ir bez procentu maksas. Ja šis kredīts tiek atmaksāts laikā un bez pārkāptiem nosacījumiem, tad jau nākamajā ir pieejams 425 eiro liels ātrais kredīts. Īsumā ir tā, ka Ondo.lv ir tāds aizdevējs, kādam ir jābūt kārtīgam ātro kredītu aizdevējam. Šo aizdevēju var ieteikt ne tikai pirmajā aizņemšanās reizē (dēļ pirmā bezprocentu kredīta), bet arī turpmākajās, jo procentu likmes ir gana pievilcīgas ikvienam aizņēmējam, kurš plāno aizņemties ātro kredītu.