Aizdevums

Aizdevējs piedāvā 3 dažādus kredītu veidus, kuru noformēšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, turklāt tos iespējams pieteikt arī internetā.

Aizdevums.lv kredītu veidi:

  • Naudas kredīts – paredzēts dažādu ikdienas vēlmju un vajadzību apmierināšanai, kā arī finansiālu grūtību risināšanai. Kredīts pieejams 70 līdz 4500 EUR apmērā ar atmaksas termiņu no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem. Šis kredīta veids pieejams arī veikalu ķēdes Maxima lielākajos veikalos, kas marķēti ar (xx) vai (xxx) un ir apdrošināts pret tādiem kredīta riskiem, kā bezdarbs, pārejoša darbnespēja, uz nelaimes gadījumiem, kuru rezultātā iestājas nāve vai invaliditāte.
  • Kredīts pirkumiem un pakalpojumiem – īpaši paredzēts dažādu preču un pakalpojumu iegādei, piemēram, elektropreču, mēbeļu celtniecības materiālu un sporta inventāra iegādei vai ceļojumu, medicīnas pakalpojumu, augstskolas un dažādu kursu apmaksai. Šo aizdevuma veidu var izmantot un pieteikt arī aizdevēja sadarbības partneru veikalos. Aizdevums bez pirmās iemaksas pieejams 70 līdz 4500 EUR apmērā ar atmaksa termiņu no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem, taču jārēķinās ar to, ka, ja preces cena pārsniedz 1400 EUR robežu, tad aizdevums nevar sastādīt vairāk, kā 90% no tās vērtības.
  • Kredīts transportlīdzekļa iegādei – aizdevums, ar kura palīdzību, ikviens var tikt pie jauna vai lietota automobiļa. Aizdevumu var saņemt līdz pat 10 000 EUR apmērā ar atmaksas termiņu līdz pat 7 gadiem. Noformējot šo kredītu, jums tiek piešķirta nepieciešamā naudas summa un 30 dienas jūsu sapņu auto izvēlei. Jaunajai automašīnai netiek prasīta KASKO apdrošināšana, kā arī tā tiek noformēta uz jaunā īpašnieka, nevis aizdevēja vārda. Tieši šobrīd auto kredītam ir īpaši izdevīgas, samazinātas procentu likmes, turklāt sākoties pavasarim auto tirgus atkal atdzīvojas un ir piedāvājumu klāsts kļūst arvien plašāks.
Leave a Reply