Ātrie kredīti bez darba vietas

Nereti sadzīvē rodas brīži, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet klientam nav darba vieta. Kā rīkoties šādās situācijās un kur vērsties, ja steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, piemēram, pārtikas iegādei?

Jāuzsver, ka Jums tomēr būs nepieciešami zināmi ikmēneša ienākumi, lai izvēlētā kompānija varētu bez problēmām piešķirt prasīto naudas summu, jo tieši ikmēneša ienākumi būs kā garantija, ka spēsiet laikā paņemto kredītu atmaksāt.

Darba vieta – obligāts nosacījums ātro kredītu saņemšanā

Nauda

 • Ļoti daudzi cilvēki bez pastāvīgas darba vietas „piepelnās” strādājot dažādos līgumdarbos vai sezonas darbos. Tas ir labs veids kā iegūt nepieciešamos līdzekļus, lai pieteiktos ātrajam kredītam vai iegūtu naudu iztikai un citiem tēriņiem, vēlmēm un vajadzībām;
 • Ņemiet vērā, ka bez pastāvīgas darba vietas ātrais kredīts debitoram var tikt atteikts vai piešķirta mazāka tā summa. Tāpēc vēlama patstāvīga vai vismaz sezonas darba vieta.

Nosacījumi, lai saņemtu ātro kredītu

SMS kredīts

 • Pats būtiskākais, ka piesakoties izvēlētajai kredīta summai Jums obligāti nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi ar ko paņemto kredīta pamatsummu sekmīgi atmaksāt, jo pretējā gadījumā kredīts var netikt izmaksāts vai var tikt piešķirta mazāka aizdevuma summa, kā arī var rasties problēmas ar kredīta atmaksu paredzētajā termiņā;
 • Ņemiet vērā, ka ātrie kredīti tiek izsniegti tikai Latvijas Republikas iedzīvotājiem, bez nenokārtotām parādsaistībām citviet;
 • Ja tiksiet apstiprināts kredīta saņemšanai – Jums vajadzēs personīgo bankas kontu jebkurā no Latvijas bankām, aktīvu mobilā telefona pieslēgumu un pieeju internetam;
 • Jāuzsver, ka arī Jūsu kredītvēsturei ir jābūt pozitīvai, nav ieteicami nenomaksāti parādi citviet, jo pretējā gadījumā prasītā naudas summa var netikt piešķirta vai piešķirts mazāks kredīta apmērs;
 • Jūsu ērtībām – daudzas ātro kredītu kompānijas internetā dažāda apmēra ātros kredītus piedāvā bez ķīlas, galvojumiem vai izziņām no darbavietas. Jums nepieciešama tikai patstāvīga darba vieta un atbilstoši ikmēneša ienākumi.

Ja esat bez patstāvīgas darba vietas

 • Svarīgi minēt, ka vairākas ātro kredītu kompānijas internetā saviem klientiem piedāvā pašam izvēlēties sev piemērotāko ātrā kredīta atmaksas termiņu. Ja Jums būs radušās finansiālas problēmas – ir iespējams par papildus samaksu pagarināt aizdevuma kredīta atmaksas termiņu uz 7,14 vai 30 dienām – līdz brīdim, kad spēsiet pilnībā samaksāt kredīta pamatsummu.

Izmantojiet ātro kredītu piedāvājumus un aizņemieties internetā tikai tad, ja Jums ir pastāvīga darba vieta un atbilstoši ikmēneša ienākumi, ar ko atmaksāt kredīta pamatsummu. Ja tomēr plānojiet aizņemties noteiktu kredīta summu – esiet saprātīgi, vienmēr pirms aizņemies, izlasiet līguma nosacījumus un pārdomājiet savu atbilstību.

Noteicošie ir Jūsu ikmēneša ienākumi, tāpēc pirms ņem kredītu – pārdomājiet vai varēsiet to sekmīgi, paredzētajā termiņā samaksāt. Neaizņemies, ja nevariet to atļauties, jo pretējā gadījumā Jūs radīsiet sev lielus parādus.

Kas var saņemt ātro kredītu bez darba vietas?

Ātro kredītu bez darba vietas varētu saņemt tādi Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuri saņem pensiju, izdienas pensiju, ienākumus no autora atlīdzībām, ienākumus no saimnieciskās darbības un cita veida ienākumus, kas ļauj atmaksāt kredītu.

Kāpēc mans pieteikums tika noraidīts?

Darba vieta un ienākumi nav vienīgais iemesls, kāpēc ātrais kredīts var tikt noraidīts.

Jūsu pieteikums var tikt noraidīts, ja:

 • Pieteikumā sniegtā informācija ir kļūdaina
 • Pieteikumā nav norādīta visa pieprasītā informācija
 • Pieteikuma aizpildītājam ir nenokārtotas kavētas parādsaistības
 • Pieteikuma aizpildītāja adrese nav atrodama
 • Pieteikuma iesniedzējs ir jaunāks vai vecāks par prasīto vecumu
 • Pieteikuma iesniedzējam ir sabojāta kredītvēsture
 • Pieteikuma iesniedzējam ir aktīvs neatmaksāts kredīts (pie viena aizdevēja var būt tikai viens aktīvs kredīts).
Leave a Reply