Ātro kredītu aizdevēji

NaudaTradicionāli par ātro kredītu aizdevējiem mēs saucām globālajā tīmeklī sastopamus aizdevējus, kas atšķirībā no bankām sniedz savus pakalpojumus galvenokārt attālināti, jeb noformējot distances līgumu. Tagad, kad arī bankas pielāgojušas savu darbību jaunajām jeb Fin Tech tehnoloģijām, ļaujot ne vien kontu īpašniekiem pārskaitīt naudu ar internetbankas palīdzību, bet arī aizņemties vai noslēgt uzkrājumu līgumus, ar mobilo aplikāciju savos tālruņos pārskaitīt nelielas summas un veikt tamlīdzīgas interneta iespēju nodrošinātas darbības, nebanku kredītu devēji nav vienīgie, kas tīmeklī ļauj ātri norīkot finanšu operācijas. Aizvien vairāk cilvēku apzinās, ka – neatkarīgi no tā, vai aizņemas bankā vai nebanku kredītiestādē – kredīts internetā ir jāatmaksā laikā un līgumā minētajā apjomā. Pretējā gadījumā iestājas atbildība, par ko jāmaksā ar soda procentiem. Rezultātā Jūs iegūstat sliktu kredītvēsturi un aizliegumu ņemt nākamos aizdevumus. Taču nebanku aizdevēji joprojām tiek asociēti tieši ar ātro kredītu devējiem. Un tā arī ir: mēs varam aizņemties lielākas un mazākas naudas summas, ja to atļauj mūsu finanšu iespējas, un bankai ar to nebūs nekāda sakara.

Cilvēki izvēlas ātro kredītu devējus gan tādēļ, ka uzskata tos par veiklākiem aizdevumu izsniedzējiem, gan tādēļ, ka nevēlas, lai tiktu fiksētas aizņēmumu summas viņu bankas kontos. Tomēr pēdējais aizspriedums ir lieks. Visas summas, ko aizdevējs pārskaitīs, nonāks Jūsu kontā. Ir tikai daži aizdevēji, kas izsniedz aizdevumu skaidrā naudā, piemēram, Banknote. Paši aizdevēji šādas iespējas nodrošina, skaidrojot to ar klientu konfidencialitātes aizsardzību. Jums jādodas uz šo nebanku aizdevēju klientu apkalpošanas birojiem un jānoslēdz līgums. Protams, līdztekus jāuzrāda ienākumus apliecinoši dokumenti – izraksti no attiecīgajām oficiālajām iestādēm, arī no pašas bankas, kurā tiek ieskaitīti Jūsu regulārie ienākumi. Jo – lai cik lielu anonimitāti nenodrošinātu Jūsu skaidras naudas aizņēmums, gan aizdevējam, gan Jums ir jāzina, ka spēsiet atmaksāt kredītu.

Savstarpējo aizdevumu platformas

Latvijā sakarā ar FinTech attīstību izplatību guvuši arī iedzīvotāju savstarpējie aizdevumi. Un šī iespēja ir pilnīgi legāla, ko nodrošina divas šim nolūkam paredzētas platformas. Šeit cilvēki, kam ir uzkrāti finanšu līdzekļi un kuri vēlas tos ieguldīt, var atrast privātpersonas, kam nepieciešama nauda kredītam. Platformas aicina privātpersonas ar ienākumiem un ar vēlmi iegūt kredītu un tādus, kam ir ienākumi, bet pagaidām nav ieguldījumu mērķa, satikties un palīdzēt viens otram.

Leave a Reply