Kas ir Ferratum

Ferratum ir nebanku kredīta devējs, kas veiksmīgi darbojās Latvijā jau no 2005. gada, un ir veicis sadarbību ar vairāk, kā 4 miljoniem klientu visa Eiropā.

SMS kredīts

Ferratum.lv piedāvā saņemt aizdevumu internetā Latvijas Republikas pilsoņiem, kas ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un saņem oficiālus ikmēneša ienākumus. Lai apmierinātu visu klientu vēlmes, Ferratum.lv piedāvā saņemt gan ātro kredītu, gan arī patēriņa kredītu. Kompānija ir attīstījusies vairāk, kā 22 valstīs un spēj nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus jebkurā diennakts laikā. Ferratum kredīta kompānija nodrošina vairāk, kā 600 darbavietas iedzīvotājiem no visas Eiropas. Ferratum.lv palīdzēs Tev nonākušajās finansiālajās grūtībās. Nav svarīgi vai tie ir ikmēneša komunālie, īres vai enerģijas maksājumi, vai ceļojums uz siltākām zemēm, Ferratum.lv aizdos līdz pat 1500 eiro, ja būsi atbilstošs visām Ferratum prasībām. Parasti aizdevums tiek izsniegts jau dažu minūšu laikā un netiek prasīts ne galvotājs, ne arī ķīla. Viss nepieciešamais ir tikai vēlme aizņemties un aizdevuma pieteikuma aizpildīšana. Lai pieteiktos Ferratum patēriņa kredītam, ir jādodas uz mājaslapu un jāpiereģistrējas. Lai reģistrāciju veiksmīgi pabeigtu, būs nepieciešams apstiprināt savu e-pastu. Kad tas ir izdarīts, dodies uz Ferratum.lv mājaslapā izveidoto aizdevuma kalkulatoru un izvēlies summu, kāda Tev ir nepieciešama un laika posmu uz kādu vēlies šo naudu aizņemties.

Svarīgi ir zināt to, ka uz īsāku laika posmu sanāks mazāk pārmaksāt aizdevuma procentu maksājumu. Tomēr tad Jums būs lielāks ikmēneša maksājums. Šo balansu, ir jāveido tā, lai varētu pēc iespējas ātrāk nomaksāt aizdevumu ar pēc iespējas mazāku summas pārmaksāšanu, taču tā, lai pietiktu līdzekļi izdzīvošanai. Ieteicams būtu atstāt 15 – 30% no savas algas, priekš aizdevuma atmaksas veikšanas. Lielāka summa sarežģīs Jūsu ikmēneša maksāšanas procesu, taču mazāka summa palielinās kopējo procentu summu un rezultātā nāksies pārmaksāt pārāk lielu naudas summu.

Leave a Reply