Kredītlimits no Vivus.lv aizdevēja

Vivus.lv aizdevēja kredītlimits ir kredīta veids, kas ir darbojas gandrīz kā kredītkartes. Vivus.lv piedāvā kredīta summas no EUR 50 līdz EUR 1500 uz dažādiem atmaksas termiņiem.

Cik ilgs ir Vivus.lv kredītlimita atmaksas termiņš?

Aizdevuma summa ir jāatmaksā pa daļām ik mēnesi, samaksājot minimālo maksājumu, kas ir noteikts attiecīgi no izmantotās kredītlimita summas, piedevām pieskaitot dienas procentu likmi. Kopējais mēnešu skaits, kurā jāveic aizdevuma atmaksa, ir atkarīga no Jūsu izvēlētās kredītlimita summas un atkārtotas naudas izņemšanas.

Vai var atmaksāt aizdevumu ātrāk?

Jā, par ātrāku summas atmaksu nav piemērojams nekāds sods vai sankcijas. Varat to veikt, atmaksājot pilnu aizdevuma summu vai arī samaksājot minimālo maksājumu pirms noteiktā termiņa. Tādējādi dienas procentu likme tiek aprēķināta daudz izdevīgāk – tikai par izmantotajām aizdevuma dienām. Tādā veidā kredīta summa ir mazāka.

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Ja vien esat pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 21 gada un Jums ir pastāvīgi un pietiekami ikmēneša ienākumi, Jums ir iespēja pieteikties aizdevumam. Jums jābūt atvērtam bankas kontam Latvijas kredītiestādē un aktīvam mobilā telefona pieslēgumam. Tiks izvērtēta Jūsu maksātspēja un kredītvēsture.

Jums ir jāattiecas pret saviem ietaupījumiem kā pret jebkuru citu aizdevēju. Tas, ka nav nokavējuma naudas no Jūsu pašu ietaupījumiem, nenozīmē, ka Jums vajadzētu atlikt līdzekļu iemaksu. Avārijas situācijām nav laika ierobežojumu; Jūs varētu apgriezties un saskarties ar jaunu avārijas situāciju kaut vai rīt. Lietojot kredītkartes vai kredītlīnijas ārkārtas situācijās, ir svarīgi saglabāt kontroli pār parādiem. Tiklīdz Jūs ļausiet parādiem kontrolēt savas finanses, Jūs kļūsiet vēl vairāk atkarīgi no dārgas naudas izmantošanas.

Leave a Reply