Kredīts pret auto ķīlu

MitsubishiKredīts pret auto ķīlu Latvijā kļūst arvien populārāks. Jums jāveic tikai daži sekojošie soļi un naudas aizdevums  piešķirts! Līdz ar to, ka aizdevums tiek garantēts ar ķīlu, tas ir ar ievērojami izdevīgākiem nosacījumiem.

Pieteikšanās kredītam pret auto ķīlu ir ļoti vienkārša , izvēlies no sekojošajiem piedāvājumiem sev piemērotāko! Vienkāršākais un ātrākais veids ir aizpildot anketu internetā. Pastāv iespēja pieteikties kredītam pret auto ķīlu telefoniski, kā arī ierodoties ar personu apliecinošiem dokumentiem uz kādu no klientu apkalpošanas centriem personīgi. Anketas aizpildīšana ir bezmaksas. Šī kredīta priekšrocības ir atšķirīgas dažādām kredītu kompānijām.

Nozīmīgākās priekšrocības: nokārto dokumentus un 24 stundu laikā saņem naudu; saņem kredītu līdz pat 100% apmērā no auto vērtības; ievērojamāk zemāka procentu likme kā ātrajiem kredītiem; līzinga laikā droši turpini lietot savu auto; iespēja atliktajam maksājumam (līdz 3 mēneši pēc kredīta izsniegšanas); līzinga iespēja līdz pat 72 mēnešiem; iespējama pirmstermiņa kredīta atmaksa bez komisijas maksas; katru mēnesi maksā vienu konkrētu summu.

Protams, eksistē arī ierobežojumi (katrai kredītkompānijai tie ir atšķirīgi), kā piemēram  – auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem,  auto jābūt izietai tehniskai apskatei, auto jābūt OCTA apdrošināšanai, auto nedrīkst būt neapmaksāts līzings ( ar retiem izņēmumiem, ja kredīta atlikuma summa palikusi ļoti maza), kredīta ņēmēja vecuma ierobežojums, auto tiek reģistrēts uz kredītkompānijas vārda.

Sekojošas vadlīnijas, lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu – auto jābūt reģistrētam uz tava vārda;  auto jābūt jaunākam par 20 gadiem; ja kredīta summa pārsniedz 3500 eiro, iespējams būs jāveic KASKO apdrošināšana; auto īpašniekam jābūt regulāriem ienākumiem; kredītņēmējam jābūt derīgai autovadītāja apliecībai.

Svarīgi neaizmirst, kad obligāta procedūra pēc piedāvājuma saņemšanas no kredītkompānijas  un līguma parakstīšanas ( ja šis piedāvājums tevi apmierina ! ) būs doties uz tuvāko CSDD filiāli un reģistrēt nodrošinājuma pilnvaru.

Leave a Reply