Savas finanšu situācijas uzlabošana

Lai gan šķiet, ka pasaules ekonomika jūk un brūk, man ir ticība, ka mēs varam pārvarēt šo vētru neskarti. Vienīgais, kas mums ir nepieciešams, ir apņēmība un nodošanās mērķa izpildei.

Jūs varat jau šodien sākt īstenot stratēģijas, lai iegūtu vairāk naudas bankā un Jūsu kabatā. Ja vēl neesat to izdarījis, ir laiks, lai rūpīgi apskatītu savas finanses un īstenotu dažas stratēģijas, kas palīdzēs Jums uzlabot savu finanšu situāciju.

Ja Jūs mēģināt ietaupīt naudu, būtu labāk nedoties uz lielveikaliem tikai, lai pastaigātos. Man personīgi ir grūti ieraudzīt kaut ko, kas man patīk, un neatgriezties pēc tā. Tas var būt izpārdošanā un Jūs varat iegūt 50-90% atlaidi, bet patiesībā Jūs neietaupījāt neko, jo tikko iztērējāt savus ietaupījumus. Tas ir savādāk, ja Jūs pērkat kaut ko, kas Jums ir absolūti nepieciešams, vai pērkat to, kas Jums vienkārši patīk. Protams, būtu grūti pretoties skaistajiem džemperiem ar atlaidi, bet Jūsu bērniem jau tā ir daudz drēbju, kas viņiem der. Tagad Jūs redzat, kādēļ ir labāk biežāk palikt mājās vai doties uz parku.

Tas viss ir atkarīgs no paklausības, atbildības un paškontroles. Kad Jūs pasakāt sev: “Man ir šis saraksts, tas ir viss, kas man ir nepieciešams un tas ir viss, ko es iegādāšos” Jūs esat paklausīgs. Jūs esat atbildīgs, ja Jūs taupāt pārtiku vai elektrību. Un, visbeidzot, Jums ir paškontrole, ja Jums ir iespēja novērsties no precēm un teikt sev: “Man tas nav vajadzīgs”. Ja Jūs ievērosiet visus šos padomus, Jūs ietaupīsiet daudz vairāk.

Naudas taupīšana ir svarīga un, kad runa ir par īpašajiem piedāvājumiem, pastāv liela iespēja palielināt ietaupījumus. Izmantojiet šos padomus, lai ietaupītu naudu par precēm, kas Jums ir nepieciešamas/nav nepieciešamas.

Leave a Reply