Vai esat nesen iegādājies jaunu auto?

Vai esat nesen iegādājies jaunu vai lietotu auto? Ir daudz kreditoru un automašīnu dīleru, kas ir īpaši sasparojušies pēdējo mēnešu laikā. Šķiet, ka auto kredīti ir viens no jaunajiem ienesīgajiem uzņēmējdarbības veidiem, kas vērsts uz cilvēkiem, kuriem nav galvotāja. Tieši tā, cilvēkiem nav galvotāja, bet viņiem tik un tā tiek piedāvāti auto kredīti. Ātro kredītu aizdevēji nav vienīgie, kas vēlas palīdzēt cilvēkiem, kas nonākuši finanšu ķibelē. Līdzīgā veidā, šie auto kredītu aizdevēji sniedz šo pakalpojumu par nedaudz augstākām likmēm nekā tipiskiem automašīnu kredītiem. Tikai tāpēc, ka Jūs saņemsiet piedāvājumu pretendēt uz auto kredītu, tas nenozīmē, ka Jums ir tam jāpiesakās un tas, protams, nenozīmē, ka Jums vajadzētu izmantot visu piedāvāto limitu, tas ir, ja Jūs faktiski iegūtu apstiprinājumu.

Alfa Romeo

Piedāvājumi nav pielīdzināmi apstiprinātam kredītam

Tie ir veids, kā iegūt jaunus klientus. Kad ātro kredītu aizdevēji reklamē savus produktus, viņi tiek uzskatīti par agresīviem aizdevējiem, bet, kad kredīts ir paredzēts auto iegādei, tas ir pieņemami, vai tā? Ne īsti, bet nozares standarti dažādiem kreditēšanas pakalpojumiem nav vienādi. Kreditori var iegūt jaunus klientus tāpat kā bankas. Kad Jūs dodaties pie automašīnu dīlera un viņiem ir savi finansēšanas pakalpojumi, cilvēki bez galvotāja ir laipni gaidīti.

Kas padara šos aizdevējus atšķirīgus no ātro kredītu aizdevējiem?

Auto kredīta procenti nebūs tik augsti, atmaksas termiņš tiks aprēķināts gados un kredītu summas būs daudz lielākas nekā ātrajiem kredītiem. Uz ko tas viss norāda? Ja Jūs gatavojaties pieņemt kādu no šiem piedāvājumiem, Jums jābūt gatavam saņemt noraidījumu, kā arī jābūt gatavam maksāt lielākas procentu maksas Jūsu kredīta atmaksas laikā.

Kāpēc šie aizdevēji / kreditori ir gatavi strādāt ar aizņēmējiem, kuriem nav galvotāja?

Tāpēc, ka auto kredīti ir kredīti pret ķīlu, tādēļ aizdevējiem ir tikai neliels risks zaudēt naudu, ja kredīts netiek atmaksāts. Pēc tam, kad kredīts netiek atmaksāts, aizdevējam ir tiesības atsavināt auto un to pārdot, lai gūtu peļņu. Ātro kredītu aizdevējs nesniedz kredītus pret ķīlu, bet joprojām strādā ar aizņēmējiem bez galvotāja, kuri var kvalificēties kredītam.

Leave a Reply