Ziemas riepas kredītā

RiepasZiema jau klauvē aiz loga, bet naudas ziemas riepām nav. Ko darīt? Viens variants ir kredīts, lai iegādātos ziemas riepas.

Vispirms būtu jānoskaidro cik maksā jaunas ziemas riepas. Šis cenu faktors ir ļoti atkarīgs no tā, kāda jums ir mašīna. Ja mašīna ir vieglā un ar maziem disku izmēriem, tad riepas parasti ir lētākas, taču ja Jums pieder džips, kuram attiecīgi ir lielāki diski ar riepu izmēriem – tā uzreiz arī riepu cena paaugstināsies. Cenu atšķirība nav tik milzīga, taču uz kopējā fona pērkot četras riepas, cenu var arī izjust diezgan konkrēti. Vidēji jauna ziemas riepa maksā 40-70 Eiro. Tātad, lai iegādāto divus riepu komplektus jeb 4 riepas, jums būs nepieciešams aptuveni 160-240 Eiro. Protams, nākot ziemai, daudzi riepu pārdevēji uzliek akcijas, pērkot uzreiz četras riepas, ir izdevīgāk un Jūs iegūsiet palieli atlaidi. Taču galvenais jautājums, kur dabūt naudu, lai nopirktu šīs ziemas riepas?

Visērtākais veids, protams, būtu aizņemties naudu no ģimenes vai draugiem, taču ja šāda iespēja atkrīt, ko darīt tālāk? Ērtākais un labākais risinājums šādiem gadījumiem pavisam noteikti būs ātrais kredīts. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – nepieciešamā naudas summa ir samērā maza un tieši šāda lieluma summu, bez problēmām var iegūt  gandrīz jebkurā ātro kredītu kompānijā. Tas ir pavisam vienkārši, izvēlēties sev piemērotāko ātro kredītu kompāniju un ar pāris klikšķu palīdzību internetā aizpildiet visu nepieciešamo informāciju. Tiklīdz tas tiks izdarīts un apstiprināts, ka varat saņemt kredītu – Jūs to saņemsiet 10 – 30 minūšu laikā, pietam ja kredītu ņemsiet pirmo reizi, tad ņemot šādu naudas apjomu, Jums būs jāatdod tieši tik, cik aizņēmāties, vai nav lieliski? Atmaksas termiņš būs līdz 30 dienām. Ja tomēr nespēsiet kredītu atmaksāt norādītajā laika termiņā, Jums būs iespēja pagarināt līguma atmaksas termiņu par konkrētu dienu skaitu.

Leave a Reply